Rhodesian Ridgeback Hodowla Domowa

DLACZEGO MY?

Rozumiemy, że Twój Pupil jest członkiem Twojej rodziny. Opiekujemy się nim z najwyższą uwagą i szacunkiem. Kiedy przekazujesz go w nasze ręce chcemy abyś czuł/ła się pewnie w swojej decyzji. Cenimy sobie zaufanie, które można nam powierzyć.

*UWAGA -Przyjmujemy również suczki w okresie cieczki

APARTAMENT UMA AFRIKA LEBE

Niech Twój zwierzak pozostanie jako członek rodziny w naszym apartamencie. Apartament Uma Afrika Lebe położony w cichej i malowniczej miejscowości Świątniki Górne, 25 minut od Krakowa ( od Borku Fałęckiego ), graniczący z lasami i łąkami i licznymi trasami spacerowymi.  Apartament Uma Afrika Lebe o powierzchni 21 mkw składa się z pokoju, drobnych mebli oraz małego pom.gosp. Apartament Uma Afrika Lebe jest ogrzewany i wyposażony we wszystko czego potrzeba Twojemu psiemu dziecku, do udanych wakacji min. w posłanie o wymiarach do 120 cm x 180 cm, ” pościel „, zabawki, miski oraz dwóch dużych okien oraz dużego ogrodu do zabawy.  Zapewniamy że Twój pupil będzie jedynym gościem apartamentu a do jego wyłącznej dyspozycji pozostaje wielki ogród wraz z zabawkami zewnętrznymi, posłaniem itp.  Suczki w okresie cieczki mogą również spokojnie u nas przebywać gdyż nie przyjmowane są inne zwierzęta w czasie pobytu Twojego przyjaciela a w ogrodzie pozostają pod stałą opieką. Nasz Psi Gość również będzie większość czasu pod stałą opieką naszego opiekuna. Cały obiekt znajduje się 50 m od lasu i tras turystycznych. Dodatkowo w cenie są zabawy formie ” małych” lekcji posłuszeństwa, zabaw w agility, szukania przysmaków przeciągania się itp. zarówno w apartamencie jak i na zewnątrz, w przypadku braku opadów deszczu. Aby zapewnić pełny komfort i bezpieczeństwo mamy dostęp do całodobowej kliniki w odległości ok. 30 minut a kilka minut od obiektu znajduje się dzienny weterynarz. Twój pupil będzie członkiem naszej rodziny więc zarówno Ty jak i Twój pupil możecie spać spokojnie, wypoczywać oraz świetnie się bawić.

CZŁONKOWIE RODZINY

Zwierzęta , które mieszkają razem w domu, mogą również spędzać wspólne wakacje w tym samym apartamencie. Oferujemy 30% zniżki dla dodatkowych członków rodziny przebywających w tym samym apartamencie.

DODATKOWO

Jeżeli potrzebujesz transportu Twojego pieska od i do domu to daj nam znać…Nasze usługi są indywidualnie dopasowane do Ciebie i Twojego Pupila. Cieszymy się gdy możemy spełnić każde żądanie w celu przekroczenia Twoich oczekiwań.

CZYSTOŚĆ

Po każdym pobycie apartament jest starannie sprzątany oraz dezynfekowany, pościel prana a miski /zabawki czyszczone i dezynfekowane.

APARTAMENT UMA AFRIKA LEBE

CENNIK

* Cennik jest niezależny od wielkości oraz rasy psa

 

– 1 dzień – 155,00 *( suczka w okresie cieczki + 50 zł doba )

* Jeden spacer/ dzień – 1 godzina + 35,00 zł/ * drugi i kolejne spacery w danym dniu + 30,00 zł

– od 2 do 7 dni – 125,00 zł *( suczka w okresie cieczki + 40 zł/ doba )

*Jeden spacer/dzień- 1 godzina + 55,00zł /* drugi i kolejne spacery w danym dniu + 30,00 zł

– od 8 do 14 dni – 112,50 zł *( suczka w okresie cieczki + 35zł/ doba)

*Jeden spacer /dzień – 1 godzina +50,00 zł /* drugi i kolejne spacery w danym dniu + 30,00 zł

– od 15 do 20 dni – 106,25 zł *( suczka w okresie cieczki + 30 zł )

*Jeden spacer/dzień – 1 godzina +45,00 zł /* drugi i kolejne spacery w danym dniu + 30,00 zł

– od 21 dni – 99,00 zł *( suczka w okresie cieczki + 25 zł )

*Jeden spacer/dzień -1 godzina + 40,00 zł / * drugi i kolejne spacery w danym dniu + 30,00 zł

* Dodatkowy pupil mieszkający na co dzień razem – 30% taniej

* W przypadku kiedy suczka dostałaby cieczkę w czasie pobytu zostanie doliczona opłata dodatkowa wg. cennika

* Spacer 1 godzinny to orientacyjny czas lecz nie trwa krócej niż 70 min gdyż czas nie jest liczony od wyjścia z obiektu a od wejścia na trasy spacerowe znajdujące się w naszym otoczeniu.

* Do ceny pobytu pieska w apartamencie wliczany jest dzień przyjazdu jak i dzień odbioru niezależnie od pory , np. piesek przywieziony w Piątek a odebrany w Niedziele jest rozliczany za 3 dni razy kwota za dzień w/g powyższego cennika.

WARUNKI PRZYJĘCIA

* Przyjmujemy łagodne psy, które nie są agresywne wobec innych psów i ludzi.

* Przyjmujemy zdrowe zwierzęta, posiadające chip oraz książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami

* Psy muszą być wyposażone we własną, smycz i obrożę, swoją ulubioną zabawkę/ki/kocyk/pościel

* Pupile muszą być odrobaczone i odpchlone

* Każdy piesek musi zostać wyposażony we własną karmę i przysmaki

* Nie trzeba przywozić własnego posłania, misek, chyba, że piesek z innych nie chce jeść i lubi spać we własnym posłaniu

* Nie przyjmujemy innych zwierząt jak koty, króliki, natomiast inne są do uzgodnienia 😉


Jeżeli chcesz zaoszczędzić 90% kosztów leczenia Twojego psiego przyjaciela lub szkód przez niego wyrządzonych to jako hodowca współpracujący z Towarzystwem Ubezpieczeniowym GENERALI otrzymaliśmy, dla osób odwiedzających naszą stronę lub odwiedzających nasz obiekt, KOD RABATOWY : 10% i 20%. 

Sprawdź koszt oraz zakres ubezpieczenia Generali na stronie www.bezpieczny.pl  i

WPISZ KOD RABATOWY: 71416